מה מצבו של שוק הנדל"ן בברצלונה?

שנת 2015, היא השנה הראשונה שבה חלה התאוששות בשוק הנדל"ן, מאז פרוץ המשבר ב-2008. המחירים מתחילים לעלות חזרה במהירות, ובחברת קפיטל גרופ מציעים לרכוש דירות אטרקטיביות להשקעה בברצלונה, לפני שהדירות יחזור לערכן המקורי ואף מעבר לכך.

הביקושים בברצלונה נחשבים למאוד יציבים, כאשר כ-80% מהתושבים מחזיקים דירות בבעלותם ורק כ-20% מהדירות מושכרות. בחברת קפיטל גרופ מציינים את ממשלת ספרד לטובה, "צעדי העידוד מצד הממשלה והרפורמה בשוק השכירות העלו במהרה את המחירים". באזורים מסוימים בעיר נרשמה התייקרות של כ-12% בשנה החולפת, עוד סימן להתאוששות שוק הנדל"ן בעיר.

הכלכלה החזקה באירופה - ברצלונה.

הכלכלה החזקה באירופה – ברצלונה.

בתחילת שנת 2015 הציגה ספרד כלכלה עם שיעור צמיגה מהגבוהים באירופה, כשברצלונה מובילה את ערי ספרד עם המצב הכלכלי הטוב במדינה. העוצמה הכלכלית של ספרד וההיצע הרב הופכים אותה ליעד השקעה אטרקטיבי עם רווח פוטנציאלי גבוה.

למה לבחור דווקא בברצלונה?

  • ניצול ירידת המחירים בכדי להניב רווח גבוה מהשקעות.
  • השקעה במקומות ביקוש בעיר יקטינו את הסיכונים בכל השקעה.
  • נדרש הון עצמי נמוך לצורך השקעה בנכס איכותי.
  • דמי שכירות גבוהים ביחס למחירי הנכסים הנמוכים – תשואה גבוהה וקבועה.

פרויקט שיפרר 5 בברצלונה, של חברת קפיטל גרופ, הוא פרויקט דירות בוטיק להשקעה במחירים אטרקטיביים במיוחד. הבניין מכיל 21 דירות 3 חדרים המוצעות למכירה ולשכירות, במרכזה של אחת הערים הנחשקות בעולם. זהו בניין אירופאי קלאסי שעבר שיפוץ מאסיבי וממוקם 10 דקות הליכה ממקדש הכדורגל, "הקאמפ נואו" ו-3 דקות הליכה מ-2 תחנות מטרו (רכבת תחתית).

אהבת? דרג!

על אודות קפיטל גרופ בע"מ

קבוצת קפיטל גרופ בע"מ הינה חברת הנדל"ן המובילה והמתקדמת ביותר בישראל . רוצים לקבל מידע על הפרויקטים של קפיטל גרופ? הכנסו לאתר והתרשמו!
פורסם בקטגוריה מאמרים כלליים, פרוייקטים, עם התגים , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.